Kurz designer/ka dvoulete studium - Creatio

Kurz designer/ka dvoulete studium

Designér/ka interiérů komplexně

 

Dvouletý víkendový kurz

600 hodin (včetně zkoušek) / 33 víkendů

Místo konání: • PRAHA • BRNO • BRATISLAVA •

PŘIHLÁSIT SE

Dvouletý kurz interiérové architektury a designu

Kurz je uceleným programem, na jehož konci budete schopni profesionálně přistoupit k návrhu bytového interieru, budete schopni tento návrh vytvořit, zpracovat v závazných i grafických standardech, dokážete ho prezentovat klientovi i veškerým profesím při realizaci, budete umět svůj návrh odborně a prakticky prosadit a dovést ho k realizaci tak, aby odpovídal vašemu záměru.
Získáte praktický um potřebný pro každého návrháře-designéra (kreslení a skicování od ruky, výrazové prostředky, technické kreslení CAD produktech), základ znalostí o prostoru a jeho využití ( členění, rytmika, kompozice, vyvážení hmot, objem, symetrie, asymetrie ....), znalosti o interiérové architektuře v průběhu věků, vazbu interieru na stavební dílo, znalosti ergonomické, materiálové a technologické, budete vybaveni znalostmi pro čtení stavebních výkresů, tvorbu výkresů pro nábytkářský průmysl. A budete navrhovat a navrhovat..... Veškeré znalosti budete ihned používat v rámci ročníkové (kurzové) práce. Zažijete mnoho tvůrčí nálady, odborné debaty podpořené vysokým standardem teoretické přípravy. Chcete vědět ještě více? - Podrobný program najdete níže v menu, nebo nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás! Každý frekventant pracuje na vlastní, zcela konkrétní zakázce v rámci reálného prostoru a s velmi dobrou (bráníme se říci dokonalou) simulací vlastního klienta (jak to provádíme? Nechte se překvapit...) Každý z klientů pracuje na zcela jiném, odlišném zadání i prostoru, pomocí workshopů se pak všichni učí od všech, což umožňuje zvládnout opravdu širokou problematika řešení. Kurz je vhodný pro každého, ať už jste z jakéhokoliv oboru, ať máte jakékoliv vzdělání, ať jste těsně překročili zletilost nebo máte už za sebou delší životní cestu, tento kurz je vhodný opravdu pro všechny. Kurz obsahuje patnáct celodenních dvoudenních setkání v patnácti víkendech a dva víkendy zkouškové, ve kterých bude provedena obhajoba ročníkové (kurzové) práce a zkouška profesní kvalifikace.

V čem se lišíme

  • icon_07Osobní přístup pro každého Na rozdíl od konkurence si nemyslíme, že osobní přístup znamená málo osob ve vyučované skupině. Osobní přístup je pro nás odborné vedení po celou dobu studia jediným lektorem, individuální konzultace, vzájemné poznání vyučujícího a frekventanta, možnost reagovat a posílit silné stránky osobnosti každého z Vás
  • icon_07Aktivní praxe všech lektorů Všichni lektoři mají aktivní úspěšnou praxi ve svém oboru a jsou vlastníky firem související z oborem výuky. Externí poradci a partneři patří ke špičce ve své oblasti.
  • icon_01Kurzy zakončené zkouškou profesní kvalifikace Doklad (certifikát) o úspěšném vykonání zkoušky z profesní kvalifikace evidované v Národní soustavě kvalifikací má stejně jako výuční list statut veřejné listiny – prokazuje, že jeho držitel je kompetentní vykonávat povolání, pro které je stanovena daná kvalifikace, a jako takový je zaměstnavateli uznáván. (zdroj webové stránky MŠMT)
  • icon_01Originální ateliérový způsob výuky Ateliérový způsob výuky pod vedením jednoho lektora Vám zaručí maximum praktických dovedností a znalostí v rámci ročníkové práce.
    • icon_07Naše kurzy nejsou jen o bydlení Všechny naše designérské kurzy přináší v rámci výuky informace nejen v oblasti interiérové architektury a designu pro bydlení, ale dozvíte se trochu také o oblasti tolik žádaných komerčních interiérů – restaurací, obchodů, hotelů, wellness center apod. Některé víceleté kurzy budou zaměřeny výhradně jen na ně.
    • icon_07Maximálně deset osob ve skupině Nízký počet osob ve skupině nám umožňuje flexibilně reagovat na potřeby jednotlivce i skupiny v rámci výuky, u workshopů a brainstormingu pak velmi efektivně pracovat.

 

Přihlásit

zaslat závaznou přihlášku
Ano - to je ono, co jste vždy chtěli zkusit? Stačí jeden jediný klik a přeneste se na celý rok do tvůrčí atmosféry naší ateliérové výuky... a užívejte si!

Cena

zaváděcí cena kurzu

Zápisné = 2.000,- CZK
Kurzovné = 97.000,- CZK
Zkouška = 16.000.- CZK
Celková cena kurzu: 115 000,- CZK

Podmínky

smluvní podmínky kurzů
Nastavená pravidla mezi Vámi a námi. Hrajeme za všech okolností férovou hru...

Program

podrobný program
Co Vás čeká a nemine - hezky seřazené a přehledné. Ale je toho mnohem, mnohem více, než se dá slovy napsat na jednu webovou stránku


absolvujte kurz tam, kde to máte nejblíže

PRG

Za poříčskou bránou 4,
Praha 8 Karlín, 186 00
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz

BRN

Škrochova 42,
Brno - Židenice, 615 00
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz

SK

Imricha Karvaša 6851/1,
Bratislava, 811 07
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz