Přihláška – fyzická osoba

Odesláním této přihlášky potvrzuji, že jsem četl Smluvní podmínky studijních a vzdělávacích kurzů Provozovatele a souhlasím s nimi

Závazná přihláška do kurzu pro fyzické osoby

Pro přihlášení právnické osoby klikněte zde
 

    Výběr kurzu

 
 

    Kontaktní údaje

  • Adresa trvalého bydliště

  • Korespondenční adresa - vyplňte pouze v případě liší-li se od adresy trvalého bydliště

  • Souhlas s programem kurzu, smluvními podmínkami a se zpracováním osobních údajů

  • Chcete něco doplnit? Napište nám to do poznámky.

 

Ověření

Přihláška sama o sobě nedává vzniknout smluvnímu vztahu mezi zájemcem a provozovatelem kurzu, je pouze prvním krokem v registraci do kurzu, jejíž nedílnou součástí je i zaplacení registračního poplatku. Ke Vzniku smlouvy mezi zájemcem a provozovatelem dojede až po registraci zájemce, a písemným potvrzením provozovatele CReAtio o zařazení zájemce do příslušného kurzu - viz smluvní podmínky. Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas Provozovateli, aby v souladu s ustanovením § 5 odst. 2 a násl. Zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, zpracovával a shromažďoval osobní údaje v tomto formuláři uvedené a to výhradně pro účely uzavření smlouvy a poskytování organizačních a obchodních informací Provozovatelem CReATIO.

 
 

ZVU VÁS NA KÁVU

A ČAJ ☕

Přijďte si se mnou nezávazně popovídat
o škole CReATIO, kurzech, designu,
sytému výuky a vůbec o všem, co Vás zajímá.

•  PRAHA 26.8.2019 •
(19:00 - 21:00)

•  BRNO 28.8.2019 •
(18:00 - 20:00)

ZAREGISTROVAT SE

(pozn. termíny "povídání" Praha 27.8.2019 a Brno 29.8.2019 jsou v platnosti a jsou zcela obsazené. Děkuji všem, kteří se registrovali a teším se na setkání).