Registrace byla úspěšná - Creatio

Registrace byla úspěšná

Vaše registrace byla úspěšná.

Creatio-skola-bytoveho-designu.jpg

Dobrý den,
děkuji Vám za registraci na Den otevřených dveří, čtete-li tyto řádky, Vaše registrace byla úspěšná a už o Vás víme.

Pokud jste se registrovali na:

  • setkání v Praze 13.06.2024, pak přijměte pozvání na návštěvu do naší učebny na adrese Rumunská 1, Praha 2, 4.patro/403
  • setkání v Brně, pak se na Vás budeme těšit 11.06.2024 na Škromachově ulici 42

Všechna setkání se konají od 18:30 hodin (přibližně do 20:45)

Držím Vám místo a těším se na Vás!
Martin Čermák

P.S.
V případě, že zjistíte, že se v daném termínu nemůžete dostavit, budu vám velmi vděčen, pokud mi předem vaši nepřítomnost oznámíte, a to buď e-mailem (office@creatio.cz) nebo telefonicky (+420 732 270 270). Děkuji Vám za to, pomůžete nám tak naše setkání kvalitněji zorganizovat.

V čem se lišíme

  • icon_07Osobní přístup pro každého Na rozdíl od konkurence si nemyslíme, že osobní přístup znamená málo osob ve vyučované skupině. Osobní přístup je pro nás odborné vedení po celou dobu studia jediným lektorem, individuální konzultace, vzájemné poznání vyučujícího a frekventanta, možnost reagovat a posílit silné stránky osobnosti každého z Vás
  • icon_07Aktivní praxe všech lektorů Všichni lektoři mají aktivní úspěšnou praxi ve svém oboru a jsou vlastníky firem, jejichž podnikání souvisí z oborem výuky. Externí poradci a partneři patří ke špičce ve své oblasti.
  • icon_01Kurzy zakončené zkouškou profesní kvalifikace Doklad (certifikát) o úspěšném vykonání zkoušky z profesní kvalifikace evidované v Národní soustavě kvalifikací má stejně jako výuční list statut veřejné listiny – prokazuje, že jeho držitel je kompetentní vykonávat povolání, pro které je stanovena daná kvalifikace, a jako takový je zaměstnavateli uznáván. (zdroj webové stránky MŠMT)
  • icon_01Originální ateliérový způsob výuky Ateliérový způsob výuky pod vedením jednoho lektora Vám zaručí maximum praktických dovedností a znalostí v rámci ročníkové práce.
    • icon_07Naše kurzy nejsou jen o bydlení Některé designérské kurzy přináší v rámci výuky informace nejen v oblasti interiérové architektury a designu pro bydlení, ale dozvíte se trochu také o oblasti tolik žádaných komerčních interiérů – restaurací, obchodů, hotelů, wellness center apod. Určité víceleté kurzy budou zaměřeny výhradně jen na ně.
    • icon_07Maximálně dvanáct osob ve skupině Nízký počet osob ve skupině nám umožňuje flexibilně reagovat na potřeby jednotlivce i skupiny v rámci výuky, u workshopů a brainstormingu pak velmi efektivně pracovat.

 

 

KONTAKT


A pozor, jsme vybaveni i na případná epidemiologická omezení. Pořídili perfektní technické zázemí a veškeré učební plány přizpůsobily výuce online. Díky tomu můžete kurz navštěvovat za jakékoliv situace.

PRG

Rumunská 1,
Praha 2 Vinohrady, 120 00
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz

BRN

Škrochova 42,
Brno - Židenice, 615 00
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz

SK

Imricha Karvaša 6851/1,
Bratislava, 811 07
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz