Přihláška – právnická osoba - Creatio

Přihláška – právnická osoba

Odesláním této přihlášky potvrzuji, že jsem četl Smluvní podmínky studijních a vzdělávacích kurzů Provozovatele a souhlasím s nimi

Závazná přihláška do kurzu pro právnické osoby

Pro přihlášení fyzické osoby klikněte zde
 

    Výběr kurzu

 
 

    Kontaktní údaje

  • Sídlo právnické osoby

  • Adresa frekventanta - korespondenční adresa

  • Souhlas s programem kurzu, smluvními podmínkami a se zpracováním osobních údajů

  • Chcete něco doplnit? Napište nám to do poznámky.

 

Ověření

Přihláška sama o sobě nedává vzniknout smluvnímu vztahu mezi zájemcem a provozovatelem kurzu, je pouze prvním krokem v registraci do kurzu, jejíž nedílnou součástí je i zaplacení registračního poplatku. Ke Vzniku smlouvy mezi zájemcem a provozovatelem dojede až po registraci zájemce, a písemným potvrzením provozovatele CReAtio o zařazení zájemce do příslušného kurzu - viz smluvní podmínky. Odesláním tohoto formuláře dáváte souhlas Provozovateli, aby v souladu s ustanovením § 5 odst. 2 a násl. Zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, zpracovával a shromažďoval osobní údaje v tomto formuláři uvedené a to výhradně pro účely uzavření smlouvy a poskytování organizačních a obchodních informací Provozovatelem CReATIO.