Partneři

Partneři

 • Perfecto Design

  Od roku 2007 nabízíme pod značkou Perfecto design vybavení do koupelen. V současné době působíme v České republice, Slovenské republice, Německu a Rakousku. Na svém kontě máme již více než 20 000 spokojených zákazníků. Vybíráme pro ně takové výrobce a dodavatele, kterým skutečně záleží na kvalitě a vzhledu, jejichž výrobky splňují přísné nároky na design a provedení a přitom si zachovávají přijatelnou cenu. Stále sledujeme moderní trendy v interiérovém návrhářství a postupně rozšiřujeme sortiment vodovodních baterií, sanitární keramiky a koupelnových doplňků o nové výrobky. Samotné vybavení ovšem koupelnu nedělá. Proto jsme v roce 2011 spustili služby vlastního koupelnového studia.

  Navštívit stránku
 • Blum s.r.o.

  Již více než 60 let vyvíjíme a vyrábíme kvalitní nábytkové kování. Od založení v roce 1952 zůstáváme rodinnou firmou. Díky inovacím a kvalitě výrobků jsme se vypracovali na špičku v oblasti výklopných a výsuvných systémů. Ačkoliv je většina našich systémů určena pro výrobu kuchyní, lze naše kování použít také v nábytku kdekoli v domě nebo bytě. Díky výzkumu a zjišťování potřeb uživatelů máme velké zkušenosti, které využíváme také pro poradenství v oblasti navrhování praktických kuchyní. Poskytujeme tak řadu služeb pro spotřebitele, architekty a interiérové designéry, návrháře nebo výrobce nábytku.

  Navštívit stránku
 • SoliCAD, s.r.o.

  Na českém trhu nabízíme produkty pro konstrukční kanceláře, výrobní podniky, architekty, projektanty všech profesí (elektro, strojní, stavební, vzduchotechnika atd.) i stavební firmy. Svými produkty pokrýváme celý životní cyklus výrobku, tj. od návrhu v CAD programu a jeho výpočtu pomocí metody konečných prvků, přes jeho prezentaci pomocí renderovacího softwaru, až po přípravu obráběcího NC programu CAM softwarem. Pro zastřešení všech výše uvedených činností a přehlednější řízení můžete použít náš PLM software. ProgeCAD® Professional je špičkový 2D/3D CAD program, který je určený především pro 2D konstrukční práce a tvorbu technických dokumentací.

  Navštívit stránku
 • Atelier Orsei

  Ateliér Orsei vznikl roku 1993, kdy se specializoval na navrhování, šití a instalaci okenních dekorací. Postupem času rozšiřoval artikl o veškeré textilní dekorace, potahové látky, čalouněné sedací soupravy a postele. Mezi nejprestižnější zakázky studia patří rekonstrukce Obecního domu, pětihvězdičkové hotely Renaissance v Praze a Esplanade V Mariánských lázní. Ateliér získal také mnohá ocenění např. za nejlepší design a zpracování dekorace, „Okno roku „ V současnosti jsou v portfoliu studia textilie a doplňky předních tuzemských i zahraničních výrobců. Návrháři ateliéru zpracovávají výtvarné návrhy dle přání a vkusu klienta s přihlédnutím k dalšímu vybavení interiéru.

  Navštívit stránku
 • Original Hořánek

  Ateliér a dílny výrobce krbů a kamen ORIGINAL HOŘÁNEK byl založen roku 1993. Avšak naše řemeslná tradice je mnohem starší a dědí se u nás z otce na syna. Léty prověřený postup výroby originálních krbových vložek a kamen, stejně jako dnes již unikátní způsob stavby plně funkčního otevřeného ohniště, uchováváme jako rodinné stříbro. Každou realizaci bereme jako osobní záležitost. I proto jsme vám při projektování, stavbě, ale i při pozdějším užívání vašeho krbu či kamen plně k dispozici se svými zkušenostmi a technickým zázemím. Své přesvědčení, že každému dílu věnujeme to nejlepší, stvrzujeme poskytováním celoživotní záruky.

  Navštívit stránku