Partneři

Partneři

 • Pfleiderer Group S.A.

  Nadnárodní výrobce kvalitních materiálů na bázi dřeva, s vynikající kompetencí v oblasti dekorativních laminovaných povrchů. Pfleiderer je partnerem číslo jedna pro průmysl, obchod, řemeslo, pro projektanty a architekty – s progresivním sortimentem a nabídkou individuálního servisu: Dřevotřískové a vláknité desky v různých kvalitách a provedeních, dekorativní desky, lamináty, samonosné vysokotlaké lamináty Compact-HPL, HPL prvky a pracovní desky. Progresivní, kompletní a jedinečný systém spojení dekoru,struktury a nosného materiálu. Společně s vámi vyvíjíme na míru šitá řešení pro vaše nápady. Využijte spojených sil našeho koncernu pro svůj úspěch! Pfleiderer to je silná značka, mnoho výhod.

  Navštívit stránku
 • Blum s.r.o.

  Již více než 60 let vyvíjíme a vyrábíme kvalitní nábytkové kování. Od založení v roce 1952 zůstáváme rodinnou firmou. Díky inovacím a kvalitě výrobků jsme se vypracovali na špičku v oblasti výklopných a výsuvných systémů. Ačkoliv je většina našich systémů určena pro výrobu kuchyní, lze naše kování použít také v nábytku kdekoli v domě nebo bytě. Díky výzkumu a zjišťování potřeb uživatelů máme velké zkušenosti, které využíváme také pro poradenství v oblasti navrhování praktických kuchyní. Poskytujeme tak řadu služeb pro spotřebitele, architekty a interiérové designéry, návrháře nebo výrobce nábytku.

  Navštívit stránku
 • SoliCAD, s.r.o.

  Na českém trhu nabízíme produkty pro konstrukční kanceláře, výrobní podniky, architekty, projektanty všech profesí (elektro, strojní, stavební, vzduchotechnika atd.) i stavební firmy. Svými produkty pokrýváme celý životní cyklus výrobku, tj. od návrhu v CAD programu a jeho výpočtu pomocí metody konečných prvků, přes jeho prezentaci pomocí renderovacího softwaru, až po přípravu obráběcího NC programu CAM softwarem. Pro zastřešení všech výše uvedených činností a přehlednější řízení můžete použít náš PLM software. ProgeCAD® Professional je špičkový 2D/3D CAD program, který je určený především pro 2D konstrukční práce a tvorbu technických dokumentací.

  Navštívit stránku
 • Atelier Orsei

  Ateliér Orsei vznikl roku 1993, kdy se specializoval na navrhování, šití a instalaci okenních dekorací. Postupem času rozšiřoval artikl o veškeré textilní dekorace, potahové látky, čalouněné sedací soupravy a postele. Mezi nejprestižnější zakázky studia patří rekonstrukce Obecního domu, pětihvězdičkové hotely Renaissance v Praze a Esplanade V Mariánských lázní. Ateliér získal také mnohá ocenění např. za nejlepší design a zpracování dekorace, „Okno roku „ V současnosti jsou v portfoliu studia textilie a doplňky předních tuzemských i zahraničních výrobců. Návrháři ateliéru zpracovávají výtvarné návrhy dle přání a vkusu klienta s přihlédnutím k dalšímu vybavení interiéru.

  Navštívit stránku
 • Truhlářství Szczepanski

  Zakázková výroba nábytku, kvalitní truhlářská práce, komplexní dodávka a servis typových a atypických prvků pro interiéry i exteriéry. Pracujeme s masivním dřevem stejně jako s moderními deskovými materiály, užíváme výhradně špičkové kování od prémiových značek a dáváme důraz především na kvalitu zpracování. Obklopujeme se partnery a dodavateli, jejichž jméno má na trhu zvuk a jsou špičkami ve svém oboru. Filozofii naší firmy nejlépe vystihuje i naše firemní motto: „Santalové dřevo, dřevo aloe, modrý lotos, rozkvetlý jasmín - i mezi těmito voňavými věcmi je ze všeho nejlepší vůně čestného jednání.“ Budha

  Navštívit stránku