Základy kresby

Základy kresby

Primární znalosti techniky a zobrazení při kresbě nejen interiéru

Šest dvouhodinových setkání v podvečerních hodinách

Místo konání: • PRAHA •

PŘIHLÁSIT SE

Základy kresby tužkou v šesti lekcích

• PRAHA • 12.03.2024 od 18:30 •

Tento kurz je určen zejména pro začátečníky, nebo tzv. věčné začátečníky, kteří si chtějí z gruntu, systematicky a postupně vytříbit pevné základy způsobu vytváření kresby, od úplných základů, přes práci s tvarem, světlem a stínem až ke složitějšímu uplatňování naučených zásad v rámci kresebného zachycení perspektivně zkresleného prostoru kolem nás.

V rámci kurzu se naučíte nejen teoretické základy, ale především praktické postupy a vlastní způsob kresby. Vizování, jako základní metodu přenosu reality na papír a její odraz při práci tzv. z hlavy. Kurz je sestaven z jednotlivých úloh, jejichž složitost postupně vzrůstá a předchozí vždy čerpá/navazuje na úlohu předchozí. Je sestaven zejména pro zachycení prostoru (interiéru, exteriéru, budov, krajin) a jednotlivých předmětů kolem nás, jako výchozí základ však poslouží i těm, jejichž cílem je figurální, portrétní nebo iluzivní kresba. Máte otázky? Neváhejte nás kontaktovat, určitě je zodpovíme.

Proč se přihlásit do kurzu

  • icon_01Jednoduše, ale efektivně Vše co v životě děláme, je postaveno na jednoduchých základech, na které postupně stavíme další a další dovednosti a zkušenosti, které z nich vycházejí. A tyto základy s Vámi v kresbě postavíme !
  • icon_03Začínáme od nuly Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti, výuka je vedena pro absolutní začátečníky, kteří se v našem kurzu změní v pokročilé.
  • icon_07Speciálně postavený programProgram sestavený tak, aby zejména designéři, návrháři a architekti dokázali rychle rozvíjet svůj um kresby v rámci svých každodenních potřeb

Přihlásit

zaslat závaznou přihlášku
Ano - to je ono, co jste vždy chtěli zkusit? Stačí jeden jediný klik a přeneste se do tvůrčí atmosféry naší výuky... a užívejte si!

Cena

cena kurzu

Zápisné = 500,- CZK
Kurzovné = 3.390,- CZK
Celková cena kurzu: 3.890,- CZK

Podmínky

smluvní podmínky kurzů
Nastavená pravidla mezi Vámi a námi. Hrajeme za všech okolností férovou hru...

Program

rámcový program
Co Vás čeká a nemine - hezky seřazené a přehledné. Ale je toho mnohem, mnohem více, než se dá slovy napsat na jednu webovou stránku.


Kontakt


A pozor, jsme vybaveni i na případná epidemiologická omezení. Pořídili jsme perfektní technické zázemí a veškeré učební plány přizpůsobily výuce online. Díky tomu můžete kurz navštěvovat za jakékoliv situace.

PRG

Rumunská 1
Praha 2 Vinohrady, 120 00
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz

BRN

Škrochova 42,
Brno - Židenice, 615 00
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz

SK

Imricha Karvaša 6851/1,
Bratislava, 811 07
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz