Feng Shui v interiéru - Creatio

Feng Shui v interiéru

Feng Shui v interiéru

• PRAHA • 11.04.2024 od 17:30 •

Tento kurz je určen pro ty, kteří se chtějí seznámit se základy učení Feng Shui, jeho aplikace do profese interiérového designéra/architekta a díky této znalosti si osvojit tvorbu interiérů s určitou přidanou hodnotou filozofie tradičního taoistického umění.

Je možné prostorem podpořit životní sílu svou i našich klientů? Rozhodně ano! Naučte se vnímat prostor v širších souvislostech a více do hloubky. Během kurzu se díky astrologickému rozboru naučíme odhalit pravou podstatu vašich klientů a tím jim vytvořit interiér přesně dle jejich potřeb a přání. Naši jedinečnost - osobnost projevujeme komunikací a vizáží, stejně tak jako prostorem kolem nás. Feng Shui, sofistikovaný systém práce s prostorem má hluboké dopady na kvalitu našeho života, včetně dobrého psychického a fyzického zdraví. Ve Feng Shui vědomě pracujeme s prostorem, člověkem a časem. Toto taoistické učení není výhradně spojeno s čínskou kulturou. Jelikož se všude na Zemi projevují stejné živly a energie, lze s Feng Shui pracovat kdekoliv na světě. Zaměřujeme se na
práci v českých podmínkách, tedy bez taoistických talismanů a symbolů, které naší kultuře nejsou vlastní. Pro ukotvení vědomostí nabitých během semináře proběhne na konci kurzu workshop s konkrétním projektem, který zpracujeme dle Feng Shui.
Máte otázky? Podrobný program najdete níže v menu, nebo nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás! Kurz Feng Shui v interiéru je vhodný pro každého, ať už s jste se s ním minulosti setkali anebo ještě vůbec ne. Nemusíte mít obavy, jdeme od základů. Na konci kurzu si budete umět samostatně poradit se zpracováním projektu dle principů Feng Shui.

Proč se přihlásit do kurzu

  • icon_01Jednoduše, ale efektivně Vše co v životě děláme, je postaveno na jednoduchých základech, na které postupně stavíme další a další dovednosti a zkušenosti, které z nich vycházejí. Pomůžeme Vám tyto základy postavit na principech Feng Shui.
  • icon_03Začínáme od nulyNemusíte mít žádné předchozí zkušenosti, výuka je vedena pro absolutní začátečníky, kteří se v našem kurzu změní v pokročilé.
  • icon_05Lekce 2x75min Lekce ani dlouhé, ani krátké, tak akorát i s přestávkami, abyste se dokázali dostatečně soustředit i po náročnějším dni. Jednou týdně v podvečer, tak... tak na pohodu.
  • icon_07Speciálně postavený program Program sestavený tak, aby jste se naučili vše od základu, ale s přímou aplikací a vazbou na návrh interiéru.

Přihlásit

zaslat závaznou přihlášku
Ano - to je ono, co jste vždy chtěli zkusit? Stačí jeden jediný klik a přeneste se do tvůrčí atmosféry naší ateliérové výuky... a užívejte si!

Cena

cena kurzu

Zápisné = 500,- CZK
Kurzovné = 3 950,- CZK

Celková cena kurzu: 4 450,- CZK

Podmínky

smluvní podmínky kurzů
Nastavená pravidla mezi Vámi a námi. Hrajeme za všech okolností férovou hru...

Program

rámcový program
Co Vás čeká a nemine - hezky seřazené a přehledné. Ale je toho mnohem, mnohem více, než se dá slovy napsat na jednu webovou stránku.

Absolvujte kurz tam, kde to máte nejblíže


A pozor, jsme vybaveni i na případná epidemiologická omezení. Pořídili jsme perfektní technické zázemí a veškeré učební plány přizpůsobily výuce online. Díky tomu můžete kurz navštěvovat za jakékoliv situace.

PRG

Rumunská 1
Praha 2 Vinohrady, 120 00
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz

BRN

Škrochova 42,
Brno - Židenice, 615 00
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz

SK

Imricha Karvaša 6851/1,
Bratislava, 811 07
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz