Designer/ka interiérů onLINE - Creatio

Designer/ka interiérů onLINE

Designer/ka interiérů onLINE

Mentoring základních aspektů a znalostí profese na platformě Teams

60 výukových hodin vycházející z praxe architekta

Místo konání: • v online prostoru •

PŘIHLÁSIT SE

Designer/ka interiérů onLINE

• termín není vypsán •

Tento kurz je určen pro ty, kteří se chtějí seznámit se základy profese interiérového designéra/architekta, udělat si o ní obrázek v její šíři a problematice a formou přednášek se vnořit do znalostí všech souvisejících odborností, které jsou pro samostatnou praxi nezbytné.

Podíváme se v kurzu na to, co vlastní profese interiérového designéra obnáší, jaká je struktura zakázky, její esteticko - výtvarné aspekty jako jsou například kompozice či teorie barev, ale i základní technické znalosti o stavbě, stavebním výkresu a samozřejmě i truhlářské konstrukci včetně způsobu jejího zakreslení a mnoho dalšího. Přednášené dovednosti jsou koncipovány pro zakázku komplexní interiéroé tvorby tzn. pro individuální návrhy s atypickou výrobou a změnou dispozice.
Přednášky jsou prováděny online formou tzv. na živo, žádná předtočená videa a podobně, lektor je fyzicky přítomen po celou dobu výuky, v rámci lekce je vždy dáván prostor pro otázky. Kurz Designer/ka interiéru onLINE je vhodný pro každého bez rozdílu věku i vzdělání, kdo se chce učit, získávat nové poznatky a případně na výklad navázat samostudiem či vlastní praxí. Chcete se na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi o všem promluvíme.

V čem se lišíme

  • icon_01Informace z praxe Celý program je sestaven na základě architektonické praxe, neučí se nic, co by nebylo v praxi (více než) užitečné. Současně je problematika probírána komplexně, tak jak ji vyžaduje praxe samostatného designéra interiérů.
  • icon_03Vše na jednom místěNajednou, přehledně a ihned se dozvíte vše, co byste měli vědět v rámci profese interiérového designéra, včetně odkazů na literaturu. Žádné zdlouhavé vyhledávání informací, návštěvy knihoven a tápání. Základy přehledně a jasně.
  • icon_05Lekce 3x45min Lekce ani dlouhé, ani krátké, tak akorát i s přestávkami, abyste se dokázali dostatečně soustředit. Dvakrát v týdnu v podvečer, tak... tak na pohodu. Žádná předtočená výuková videa - vše živě formou výkladu.
  • icon_07I když online přesto do hloubky Nebývá zvykem, aby online kurz šel opravdu do hloubky znalostí. Ačkoliv stále mluvíme o základech interiérové tvorby, přesto je náplň na informace více než bohatá. Jak co do hloubky znalostí , tak co do šíře jejich spektra.

Přihlásit

zaslat závaznou přihlášku
Ano - to je ono, co jste vždy chtěli zkusit? Stačí jeden jediný klik a přeneste se na celý rok do tvůrčí atmosféry naší ateliérové výuky... a užívejte si!

Cena

cena kurzu

Zápisné = 5.000,- CZK
Kurzovné = 51.500,- CZK

Celková cena kurzu: 56 500,- CZK

Podmínky

smluvní podmínky kurzů
Nastavená pravidla mezi Vámi a námi. Hrajeme za všech okolností férovou hru...

Program

rámcový program
Co Vás čeká a nemine - hezky seřazené a přehledné. Ale je toho mnohem, mnohem více, než se dá slovy napsat na jednu webovou stránku.

Kontakt


PRG

Rumunská 1
Praha 2 Vinohrady, 120 00
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz

BRN

Škrochova 42,
Brno - Židenice, 615 00
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz

SK

Imricha Karvaša 6851/1,
Bratislava, 811 07
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz