Designersky-kurz-interieru-tri-na-jednoho

Designér/ka interiéru tři na (1) jednoho

Výuka v tříčlenné skupince v kombinaci distančního a prezenčního studia

115 hodin prezenčního studia včetně zkoušky / jeden den v týdnu

Místo konání: • PRAHA • 

PŘIHLÁSIT SE

Roční kurz interiérové architektury a návrhářství

• PRAHA • březen 2024 volná místa •

Kurz je uceleným programem, na jehož konci budete schopni profesionálně přistoupit k návrhu bytového interiéru, budete schopni tento návrh vytvořit, zpracovat v závazných i grafických standardech, dokážete ho prezentovat klientovi i veškerým profesím při realizaci, budete umět svůj návrh odborně a prakticky prosadit a dovést ho k realizaci tak, aby odpovídal vašemu záměru.

Získáte praktický um potřebný pro každého návrháře-designéra (kreslení a skicování od ruky, výrazové prostředky, technické kreslení v CAD produktech), základ znalostí o prostoru a jeho využití (členění, rytmika, kompozice, vyvážení hmot, objem, symetrie, asymetrie...), znalosti o interiérové architektuře v průběhu věků, vazbu interiéru na stavební dílo, znalosti ergonomické, materiálové a technologické, budete vybaveni znalostmi pro čtení stavebních výkresů, tvorbu výkresů pro nábytkářský průmysl. A budete navrhovat a navrhovat... Veškeré znalosti budete ihned používat v rámci kurzové práce. Zažijete mnoho tvůrčí nálady, odborné debaty podpořené vysokým standardem teoretické přípravy.

Chcete vědět ještě více? - Podrobný program najdete níže v menu, nebo nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás! Každý frekventant pracuje na vlastní, zcela konkrétní zakázce v rámci reálného prostoru a s velmi dobrou (bráníme se říci dokonalou) simulací vlastního klienta (jak to provádíme? Nechte se překvapit...) Každý z klientů pracuje na zcela jiném, odlišném zadání i prostoru, pomocí workshopů se pak všichni učí od všech, což umožňuje zvládnout opravdu širokou problematiku řešení. Designérský kurz je vhodný pro každého, ať už jste z jakéhokoliv oboru, ať máte jakékoliv vzdělání, ať jste těsně překročili zletilost nebo máte už za sebou delší životní cestu, tento kurz je vhodný opravdu pro všechny. Designérský kurz je uspořádán do sedmnácti bloků vedoucích k profesní kvalifikaci v oboru. Výuka probíhá ve všední dny vždy jednou v týdnu v rozsahu 2,5 hodiny (výjimkou je výuka SketchUp, která probíhá ve větší skupině o víkendu).

V čem se lišíme

  • icon_01Důraz na vlastní invenci Klademe důraz na skicu, nápad, osobní prezentaci, vlastní myšlení, vynalézavost, nekonvečnost, ale i technické znalosti. U nás se s prezentacemi projektu na základě inspiračních zdrojů nepotkáte. Naučíme Vás prezentovat se s tužkou v ruce, stejně jako v CAD prostředí.
  • icon_03Ukončeno zkouškou profesní kvalifikaceDoklad (certifikát) o úspěšném vykonání zkoušky z profesní kvalifikace interiérový poradce evidované v Národní soustavě kvalifikací má stejně jako výuční list statut veřejné listiny – prokazuje, že jeho držitel je kompetentní vykonávat povolání, pro které je stanovena daná kvalifikace a jako takový je zaměstnavateli uznáván. (zdroj webové stránky MŠMT)
  • icon_05Originální ateliérový způsob výuky Ateliérový způsob výuky pod vedením jednoho lektora Vám zaručí maximum praktických dovedností a znalostí v rámci ročníkové (kurzové) práce. Odborné vedení po celou dobu studia jediným lektorem, vzájemné poznání vyučujícího a frekventanta, možnost reagovat a posílit silné stránky osobnosti každého z Vás.
  • icon_07Tříčlenná skupinka posluchačůJsme jediní, kteří nabízejí kurz pro tak malý počet frekventantů v kurzu. Nabízíme tím výuku, která pružně reaguje na Vaše schopnosti a možnosti, výuku, která kombinuje výhody individuálního přístupu a skupinové práce.
[/span12]

Přihlásit

zaslat závaznou přihlášku
Ano - to je ono, co jste vždy chtěli zkusit? Stačí jeden jediný klik a přeneste se na celý rok do tvůrčí atmosféry naší ateliérové výuky... a užívejte si!

Cena

cena kurzu

Zápisné = 5.000,- CZK
Kurzovné = 104.900,- CZK
Zkouška v ceně kurzu
Celková cena kurzu: 109.900,- CZK

Podmínky

smluvní podmínky kurzů
Nastavená pravidla mezi Vámi a námi. Hrajeme za všech okolností férovou hru...

Program

podrobný program
Co Vás čeká a nemine - hezky seřazené a přehledné. Ale je toho mnohem, mnohem více, než se dá slovy napsat na jednu webovou stránku


Kontakt


PRG

Za Poříčskou bránou 4,
Praha 8 Karlín, 186 00
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz

BRN

Škrochova 42,
Brno-Židenice, 615 00
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz

SK

Imricha Karvaša 6851/1,
Bratislava, 811 07
Telefon: +420 732 270 270
Email: office@creatio.cz