Designérský kurz rychle – 33 dní - Creatio

Designérský kurz rychle – 33 dní

Designér/ka interiéru rychle

Půlroční intenzivní kurz

287 hodin včetně zkoušky / tři pozdní odpoledne v týdnu

Místo konání: • PRAHA • BRNO • 

PŘIHLÁSIT SE

Designérský kurz na půl roku

Rychlý, intenzivní půlroční kurz je uceleným programem, na jehož konci budete schopni profesionálně přistoupit k návrhu bytového interiéru, budete schopni tento návrh vytvořit, zpracovat v závazných i grafických standardech, dokážete ho prezentovat klientovi i veškerým profesím při realizaci, budete umět svůj návrh odborně a prakticky prosadit a dovést ho k realizaci tak, aby odpovídal vašemu záměru.

Získáte praktický um potřebný pro každého návrháře-designéra (kreslení a skicování od ruky, výrazové prostředky, technické kreslení v CAD produktech), základ znalostí o prostoru a jeho využití (členění, rytmika, kompozice, vyvážení hmot, objem, symetrie, asymetrie...), znalosti o interiérové architektuře v průběhu věků, vazbu interiéru na stavební dílo, znalosti ergonomické, materiálové a technologické, budete vybaveni znalostmi pro čtení stavebních výkresů, tvorbu výkresů pro nábytkářský průmysl. A budete navrhovat a navrhovat... Veškeré znalosti budete ihned používat v rámci kurzové práce. Zažijete mnoho tvůrčí nálady, odborné debaty podpořené vysokým standardem teoretické přípravy.

Chcete vědět ještě více? - Podrobný program najdete níže v menu, nebo nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás! Každý frekventant pracuje na vlastní, zcela konkrétní zakázce v rámci reálného prostoru a s velmi dobrou (bráníme se říci dokonalou) simulací vlastního klienta (jak to provádíme? Nechte se překvapit...) Každý z klientů pracuje na zcela jiném, odlišném zadání i prostoru, pomocí workshopů se pak všichni učí od všech, což umožňuje zvládnout opravdu širokou problematiku řešení. Designérský kurz je vhodný pro každého, ať už jste z jakéhokoliv oboru, ať máte jakékoliv vzdělání, ať jste těsně překročili zletilost nebo máte už za sebou delší životní cestu, tento kurz je vhodný opravdu pro všechny. Designérský kurz je uspořádán do sedmnácti bloků vedoucích k profesní kvalifikaci v oboru. Výuka probíhá vždy od úterý do čtvrtka od 16:30 do 20:30, zkouška profesní kvalifikace interiérový poradce probíhá po dohodě dva pracovní dny.

V čem se lišíme

  • icon_01Důraz na vlastní invenci Klademe důraz na skicu, nápad, osobní prezentaci, vlastní myšlení, vynalézavost, nekonvečnost. U nás se s prezentacemi projektu na základě inspiračních zdrojů nepotkáte. Jako jediní Vás naučíme prezentovat se s tužkou v ruce, stejně jako v CAD prostředí. "
  • icon_03Ukončeno zkouškou profesní kvalifikaceDoklad (certifikát) o úspěšném vykonání zkoušky z profesní kvalifikace interiérový poradce evidované v Národní soustavě kvalifikací má stejně jako výuční list statut veřejné listiny – prokazuje, že jeho držitel je kompetentní vykonávat povolání, pro které je stanovena daná kvalifikace, a jako takový je zaměstnavateli uznáván. (zdroj webové stránky MŠMT)
  • icon_05Vhodné pro absolventy nejen gymnázií k získání profesní kvalifikace Jste absolventem a nechce se Vám již do dalšího dlouhodobého studia? Složte u nás po absolvování některého z našich intenzivních kurzů zkoušky profesní kvalifikace interiérový poradce a nastartujte tak svoji kariéru designéra. Za půl roku můžete mít osvědčení o zkoušce v kapse a začít....
  • icon_07Akreditováno MŠMTKurz byl akreditován MŠMT jako REKVALIFIKAČNÍ kurz pod číslem MSMT-1751/2016-1/37, úspěšný absolvent obdrží "potvrzení o účasti v rekvalifikačním vzdělávacím programu interiérový poradce". Na kurz se vztahují možnosti financování školného úřadem práce dle zákona č. 435/2004 Sb.o zaměstnanosti.

Přihlásit

zaslat závaznou přihlášku
Ano - to je ono, co jste vždy chtěli zkusit? Stačí jeden jediný klik a přeneste se na celý rok do tvůrčí atmosféry naší ateliérové výuky... a užívejte si!

Cena

zaváděcí cena kurzu

Zápisné = 2.000,- CZK
Kurzovné = 50.000,- CZK
Zkouška = 8.000.- CZK
Celková cena kurzu: 60.000,- CZK

Podmínky

smluvní podmínky kurzů
Nastavená pravidla mezi Vámi a námi. Hrajeme za všech okolností férovou hru...

Program

podrobný program
Co Vás čeká a nemine - hezky seřazené a přehledné. Ale je toho mnohem, mnohem více, než se dá slovy napsat na jednu webovou stránku


absolvujte kurz tam, kde to máte nejblíže

PRG

Za poříčskou bránou 4,
Praha 8 Karlín, 186 00
Telefon: +420 732 270 270
Email: praha@creatio.cz

BRN

Škrochova 42,
Brno - Židenice, 615 00
Telefon: +420 732 270 270
Email: brno@creatio.cz

SK

Imricha Karvaša 6851/1,
Bratislava, 811 07
Telefon: +420 732 270 270
Email: bratislava@creatio.cz