Partneři

Partneři

 • Perfecto Design

  Od roku 2007 nabízíme pod značkou Perfecto design vybavení do koupelen. V současné době působíme v České republice, Slovenské republice, Německu a Rakousku. Na svém kontě máme již více než 20 000 spokojených zákazníků. Vybíráme pro ně takové výrobce a dodavatele, kterým skutečně záleží na kvalitě a vzhledu, jejichž výrobky splňují přísné nároky na design a provedení a přitom si zachovávají přijatelnou cenu. Stále sledujeme moderní trendy v interiérovém návrhářství a postupně rozšiřujeme sortiment vodovodních baterií, sanitární keramiky a koupelnových doplňků o nové výrobky. Samotné vybavení ovšem koupelnu nedělá. Proto jsme v roce 2011 spustili služby vlastního koupelnového studia.

  Navštívit stránku
 • Blum s.r.o.

  Již více než 60 let vyvíjíme a vyrábíme kvalitní nábytkové kování. Od založení v roce 1952 zůstáváme rodinnou firmou. Díky inovacím a kvalitě výrobků jsme se vypracovali na špičku v oblasti výklopných a výsuvných systémů. Ačkoliv je většina našich systémů určena pro výrobu kuchyní, lze naše kování použít také v nábytku kdekoli v domě nebo bytě. Díky výzkumu a zjišťování potřeb uživatelů máme velké zkušenosti, které využíváme také pro poradenství v oblasti navrhování praktických kuchyní. Poskytujeme tak řadu služeb pro spotřebitele, architekty a interiérové designéry, návrháře nebo výrobce nábytku.

  Navštívit stránku
 • SoliCAD, s.r.o.

  Na českém trhu nabízíme produkty pro konstrukční kanceláře, výrobní podniky, architekty, projektanty všech profesí (elektro, strojní, stavební, vzduchotechnika atd.) i stavební firmy. Svými produkty pokrýváme celý životní cyklus výrobku, tj. od návrhu v CAD programu a jeho výpočtu pomocí metody konečných prvků, přes jeho prezentaci pomocí renderovacího softwaru, až po přípravu obráběcího NC programu CAM softwarem. Pro zastřešení všech výše uvedených činností a přehlednější řízení můžete použít náš PLM software. ProgeCAD® Professional je špičkový 2D/3D CAD program, který je určený především pro 2D konstrukční práce a tvorbu technických dokumentací.

  Navštívit stránku
 • Atelier Orsei

  Ateliér Orsei vznikl roku 1993, kdy se specializoval na navrhování, šití a instalaci okenních dekorací. Postupem času rozšiřoval artikl o veškeré textilní dekorace, potahové látky, čalouněné sedací soupravy a postele. Mezi nejprestižnější zakázky studia patří rekonstrukce Obecního domu, pětihvězdičkové hotely Renaissance v Praze a Esplanade V Mariánských lázní. Ateliér získal také mnohá ocenění např. za nejlepší design a zpracování dekorace, „Okno roku „ V současnosti jsou v portfoliu studia textilie a doplňky předních tuzemských i zahraničních výrobců. Návrháři ateliéru zpracovávají výtvarné návrhy dle přání a vkusu klienta s přihlédnutím k dalšímu vybavení interiéru.

  Navštívit stránku
 • Original Hořánek

  Ateliér a dílny výrobce krbů a kamen ORIGINAL HOŘÁNEK byl založen roku 1993. Avšak naše řemeslná tradice je mnohem starší a dědí se u nás z otce na syna. Léty prověřený postup výroby originálních krbových vložek a kamen, stejně jako dnes již unikátní způsob stavby plně funkčního otevřeného ohniště, uchováváme jako rodinné stříbro. Každou realizaci bereme jako osobní záležitost. I proto jsme vám při projektování, stavbě, ale i při pozdějším užívání vašeho krbu či kamen plně k dispozici se svými zkušenostmi a technickým zázemím. Své přesvědčení, že každému dílu věnujeme to nejlepší, stvrzujeme poskytováním celoživotní záruky.

  Navštívit stránku

 

 

NOVÝ KURZ

OD LISTOPADU!

Pro velký zájem otevírám nový kurz interiérového designu.

Lekce začínají 23.listopadu 2019 v Praze

Přihlaste se online - stačí sem kliknout

Zavolejte mi: +420 732 270 270

Pošlete mi zprávu: office@creatio.cz